Mod?le 24 Gard lemn, impletit, Scandura MODELE Gard lemn Nr. 30/2, 30/1, 30/1, stalp de gard 4, dimensiune Placa prefabricata… » Gardurile realizate DIN PLASA bordurata sunt cele mai usor de executat, se folosesc atat la imprejmuirea locuintelor civile cat si a constructiilor Industriale, fiind cea mai buna varianta de a avea un Gard ieftin. Mots-clefs: garduri Decorative DIN lemngarduri DIN lemngarduri ornamentale gardulet d?coratif pentru curte sau Gradina gardurile din lemn au constituit dintotdeauna o solutie optima de imprejmuire a unor perimetre caracteristici Gard din lemn Manilla: grosime Scandura 20 milimetri; Scandura prelucrata; Lemnul se livreaza vopsit/lacuit in… Gardurile din lemn sunt percereputation de beneficiari ca fiind produse ieftine, accesibile. Va putem oferi garduri ieftine DIN… Executam, PE comanda, garduri din lemn finisate cu lac pe baza de APA, de Exterior, Cu protectie UV. Prin aceasta sectiune va prezentam diferite MODELE executate de Noi de-a Lungu timpului. Gardurile sunt executate de din lemn de Brad cu lamelele dispuse horizontaux sau vertical. Mai jos va prezentam garduri montate PE teava rectangulaire gulara sau pe structura de Beton. Prin intermediul acestui site dorim sa va Propunem diferite modele de garduri din lemn. Nu putine au fost cazurile in care clientii nostri s-au intrebat atunci cand s-au aflat in situatia de a Trece la imprejmuirea unui anumit perimetru, care este Alegerea celei mai fiabile solutii pentru propria curte? Iar Noi, ca si producatori directi a unui numar des de modele de garduri din lemn va asiguram ca aceasta este cea mai viabila solutie pentru linistea si confortul intregii familii. Si anume, Alegerea unui mod?le de garduri din lemn de tari care sa fie in primul rand de calitate superioara si mai apoi sa AIBA capacitatea de a intra in stransa legatura cu toate celelalte corpuri de mobilier sau chiar si cu imobilul aflat in apropiere.

Acestea sunt conditiile esentiale pentru a putea beneficia de calitatile superioare ALE unui astfel de Corp de mobilier pentru curte sau Gradina. IAR pentru o si mai buna orientare in CEEA CE priveste Obiectivul de activez al firmei noastre va asiguram ca in decursul a peste 10 Ani de experienta in lucru cu lemnul si in Special cu lemnul de tari Firma Noastra a executat o Gama variata de garduri moderne DIN le mn realizate dupa liniile unui Design in acelasi STIL, Dar Si garduri din lemn rustice ALE caror decupaje, MODELE si finisaje ne trimit negresit in Sfera produselor rustice si traditionale.