Umerasele personalizate pentru rochi? de Mireasa, costume mirelui, pentru rochiile domnisoarelor de onoare si pentru multe Alte intrebuintari sunt accesorii numai bune de pastrat pentru toata viata, atat in mod fizic, cat si imortalizate in fotografiile de Nunta. De ce si cum sa aveti astfel de umerase personalizate va povesteste in continuare Paul Cristian Cordos ? artistul art Bend. Set de 2 umerase din lemn, d?corer manuel si personalizate cu numele mirilor si donn?es evenimentului. Umerasele sunt lacuite pentru protectie. Pot fi personalizate cu orice Culori doriti si cu diferite modele de Flori. Umerasele sunt d?corer PE ambele parti, iar arri?re-pens?e pot fi folosite ca elemente de d?cor. La comanda se poate realiza si cutiuta pentru verighete decorata cu acelasi mod?le. Pentru comenzi, trimiteti un mesaj cu specificatiile pe care le doriti (numele mirilor, Data Nuntii, Alte detalii). * Pot aparea MICI diferente de culoare din cauza setarilor aparatului Foto sau a monitorului. Vrei si cutiuta pentru verighete? Alege DIN modelele disponibile: www.breslo.ro/zenini.ro/cutii-verighete-77974 materiale: adeziv, lac, servetele d?coratif, umerase lemn primele umerase le-AM creat acum 3 Ani si au fost realizate din lemn Maro Natur sau Integral DIN Sarma.

Pana acum am realizat sute de modele PE diferite nuante si accesorizate conforme specificatiilor primite de la clienti. In Ultima perioada, au fost sollicitate chiar si umerase cu semnatura designer-ului realizata DIN Sarma si de catre creatorii de Moda pentru a oferi clientilor o experienta Frumoasa. Paleta de produse oferita este Larga, o Alta cat?gorie importanta fiind reprezentata de umerasele pentru bebe, Cu dimensiuni cuprinse intre 18-22 cm latime, ideale pentru hainele micutilor. Alte produse sunt decoratiunile de int?rieur sau suporturile pentru bijuterii. Se realizeaza numai la comanda in nuante la alegere, Integral DIN Sarma sau lemn si Sarma. Preturile incep de la 40 pana la 60 Lei, in functie de complexitatea modelului. CEA mai importanta cat?gorie de produse este reprezentata de umerasele cu personalitate despre care am mentionat la inceputul articolului. Nuantele si modurile de Personalizare a acestora sunt nelimitate.